preloader

0224 251 82 98

☎ 0533 391 11 26

Kardelen Doğalgaz

Proje Çizimi

Doğalgazın güvenli ve verimli kullanılabilmesi için dairenizde yapılacak her türlü doğalgaz tesisat ve cihaz değişiklikleri dijital proje çizimi ile Bursagaz’a bildirilmelidir. Proje çizimi ile birlikte tesisatınızın sızdırmazlık testleri ve güncel şartnameye uygunluğu kontrol edilmektedir.

-Tesisat projeleriniz ilk olarak dairenizde yapılan keşif ile başlanır keşif sonucu tesisat ve cihaz montaj yerlerinin uygunluğu kontrol edilir.

-Gerekli şartlar sağlandığı taktirde ön projeniz Bursagaz’ın proje onay mühendislerine Dijital Proje Onay Sistemi ile gönderilir.

-Onaylanan projeye istinaden tesisat ve cihaz montajları yapılır.

-Yapılan tesisat ve cihaz montajları proje ekibimiz tarafından tekrar kontrol edilerek Bursagaz İç Tesisat Kontrol Birimine kontrol ettirilmek üzere randevu alınır.

Tesisat Kontrol Süreçleri

Bursagaz tarafından projesi onaylanan tesisatın randevu talebi yetkili firmamız tarafından online olarak yapılır.

 Online olarak yapılan talep Bursagaz tarafından değerlendirilip, randevu tarihi ve günü verilerek sizlere bildirimi tarafımızdan sağlanır.

Randevu gününde sizlerin;

Kiracı ise kira kontratı fotokopisi veya ikametgâh belgesi, ev sahibi ise daire tapu fotokopisi

Sözleşme yapan kişinin T.C. Kimlik numarası

 Sözleşmenin 3. şahıslar tarafından yapılması durumunda Noter Onaylı Vekâletname evraklarının hazır bir şekilde randevu saatinde adreste bulunmanız gerekmektedir.

X
Bu Sitenin Tasarımı İzmir Dijital Ajans Tarafından 13.01.2024 Tarihinde Yeniden Geliştirilmiştir.